piątek, 4 maja 2012

Hejka!

       Cieszę się, ze czytasz tę notkę. Jest to dla nas ważne. (@rhappydays , @MyMusicalSoulxD i dla mnie -@somebodyAnka). Jest to blog na raczej krótki czas-posłuży nam do kontaktowania z Wami, gdyż nie da się porozumieć z Wami inaczej.
      Dokładnie chodzi o filmik,  na który pomysł dała jedna dziewczyna z twittera. Na jej 'blogu' what-makes-polish-cities-beautiful.blogspot.com/ głosowaliście na miasto  i wyszło, że jesteśmy najliczniejsi!!! LINK: http://sonda.hanzo.pl/sondy,150833,SqsQ.html UWAGA!! Długo się ładuje!!!
Zachęcam do zagłosowania a ankiecie, która jest po lewej stronie i komentowania.
Mamy już swoje pomysły, ale jeżeli masz jakiś pomysł i uważasz, że mogłybyśmy go wykorzystać, napisz! Rozważymy na pewno!!!
To było parę słów na początek.
    Wstępną datę, którą planujemy to 26.05. 2012r.
Sprawdź w grafiku,czy pasuje, przygotuj się psychicznie itd, bo być może, że data zostanie.
Teraz się troszkę narażę dziewczynom, nie wiem jak one to skomentują. ;D Najważniejsze, żeby przyjść z dobrym humorem i wielkim bananem <uśmiechem> na twarzy ;D Co do spraw organizacyjnych, to dni uciekają, więc nie zaszkodzi jak napiszę to tutaj:
Proszę o jak najszybsze nauczenie się piosenek One Direction, które znalazły się na płycie 'Up All Night' gdyż nie wiemy, które wykorzystamy. Pewnie większość z Was je zna, ale wolałam napisać.
Jest jeszcze jedna sprawa-piosenka za czasów X-factor, a mianowicie 'Torn'. Oczywiście nie cała, choć większość na pewno zna całą, ale wystarczą te wersy:

' There's nothing left I used to cry,
My conversation has run dry,
That's what's goin' on,
Nothing's fine. I'm torn...
I'm all out of faith,
This is how I feel,
I'm cold and I'm shamed,
Lying naked on the floor.
Illusion never changed,
Into something real.
I'm wide awake and I can see the perfect sky is torn,
You're a little late, I'm already torn..'


Piszę o tym teraz, gdyż będziemy mieli jeszcze taniec, który przygotuje @rhappydays, myślę, że podzieli się swoimi pomysłami i przekaże dalszą część informacji. @MyMusicalSoulxD będzie to wszystko kręciła i tu również mam nadzieję, że pochwali się swoją twórczością ;D
W programie oczywiście filmik i dobra zabawa.
    Godziny nie ustalam, ale miejsce- pod Spodkiem. Dokładne to za niedługo ;D Potem pójdziemy do Maca i jak jeszcze gdzieś będziecie chciały jechać to piszcie! ;D
Troszkę stresuję się pisząc to, bo jeszcze wypaplam za dużo i ... będzie źle xD
To ja kończę, bo się bardzo rozpisałam, dużo wygadałam,  pewnie dziewczyny mnie za to zabiją xD Czekajcie na następne notki, które napiszą dziewczyny ;D
Pozdrawiam, do następnej notki - somebodyAnka

2 komentarze:

  1. Ja mam nadzieje ze bd ! Ale jak narazie nie mam pomysłów xd

    OdpowiedzUsuń
  2. hej, czy nie można by tego zrobić kiedy indziej? Bo to jest akurat dzień matki i połowa dziewczyn nie może. A tak jak by to było kiedy indziej na pewno, było by nas więcej :)

    OdpowiedzUsuń