środa, 9 maja 2012

UWAGA! Siema, siema. @MyMusicalSoul - zauważyła, że data 26.05 może wielu z was nie pasować, bo jest wtedy Dzień Matki. @somebodyAnka i ja zgodziłyśmy się z nią zgodnie, że akcja zostanie przeprowadzona w następnym tygodniu - czyli 02.06. Liczymy, że taka data o wiele bardziej wam będzie pasować.

To jedna sprawa. Druga i o wiele bardziej istotna moim zdaniem powinna zwrócić waszą uwagę.Filmik dla One Direction zrobiły Czeszki, Australijki, Amerykanki. Kto nie zrobił? Niech pomyślę. MY! Chcecie im pokazać, że wam zależy? To niech wam, proszę, zależy... Zaangażowałyśmy się w ten projekt całym sercem i wykonamy go choćby nas było 10. Mimo wszystko filmik reklamujący Polskę - składający się z 10 osób chyba nie jest tak efektowny jak z 30 czy może 40. Tak więc nawet jeśli nie możesz przybyć, to powiedz znajomym Directioners, niech przyjdą i pomogą nam pokazać jak wszystkim Directionerkom zależy na 1D. 

Nie mówcie, że mieszkacie za daleko. Dla niektórych oczywiście jest niemożliwe przyjechanie do Katowic i ich z całego serca rozumiem. Jednak dziewczyny mieszkające, godzinę, półtorej od Katowic. To nie jest jakaś wielka odległość. Sama mam busem około półtorej godziny. Bilet w jedną stronę kosztuje 10 zł. Mogłabym powiedzieć - za daleko, za drogo, ktoś inny przyjdzie, bo jedna osoba nie zrobi różnicy. W momencie kiedy powie tak 20 osób, to zauważcie - robi różnice.

Więc zróbcie to dla One Direction. Zróbcie to dla siebie. Przecież nie przyjadą do Polski, kiedy nawet my nawet nie zamierzamy ich jakoś tu zaprosić. Youtube jest na tyle wielkim portalem, że wystarczy przesłać filmik do kilkudziesięciu osób, a wszystko się roześle dalej. Mamy szanse na tak wiele, a nawet nie próbujemy.

Moralizującą gadkę, którą pewnie nikt nie przeczyta wygłosiła - @rhappydays.

UWAGA 2! http://www.facebook.com/events/326404710762899/  To link do wydarzenia na facebook'u, jakim jest filmik w Katowicach. Klikajcie biorę udział i rozsyłajcie znajomym. Może tam zbierzemy więcej ludzi :)

3 komentarze:

 1. Anka przeczyła xD I podoba jej się twój 'apel' ;D Dobrze, że @MyMusicalSoulxD zauważyła ;D Dziękuję dziewczyny ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Heey ; *
  Napisałam o Flash Mobie jeszcze na naszym blogu :
  http://mojawyobrazniao1d.blogspot.com/

  ; )

  OdpowiedzUsuń