poniedziałek, 21 maja 2012

VIT - Very Important hings.

Siema lasencje. Jest już 21 maj, a nas nie jest zbyt wiele. To znaczy, na pewno więcej niż było jakiś czas temu, ale mimo wszystko. Napiszę więc pewnie kolejną notkę, do waszych serc, czy coś.
Chciałam wam też krótko przedstawić jak będzie wyglądał ten flash mob, chociaż niekoniecznie tak bym to nazwała i powiedzieć co macie ze sobą zabrać.

Tak więc zacznę od rzeczy. Byłabym wam wdzięczna za następujące rzeczy:
- biały, zwykły luźny T-shirt, takie jak tam można kupić hurtowo, po ileś tam :P Mam nadzieję, że to nie będzie problem.
- Markery następujących kolorów - czarny, niebieski, zielony, czerwony, pomarańczowy, brązowy. Jeśli nie marker to mazak, ale ten z tych grubszych :)
- Marchewkę. Wiem, ale wszystkiego dowiecie się na miejscu. Jeśli chodzi o to, to nie potrzeba dużo więc piszcie do mnie na twitterze @rhappydays, kto mógłby ewentualnie przynieść. Jeśli już się nazbiera odpowiednią ilość, po prostu powiem, wam, że nie trzeba :D
 - Jakąś kasę, bo tak jak Renata wam wspomniała w ostatnim poście, pójdziemy w pewnym określonym celu do Maca, nie tylko po to by się najeść :)
- W sumie możecie też sobie ogarnąć z 2 bilety, bo nie wiem jak tam to wygląda z dojazdami, a i tak w razie czego zawsze się przydają.
Poszukuję też jedną chętną dziewczynę, która potrafi grać na gitarze i takową posiada. Jak wcześniej pisałam, skierujcie się do mnie, albo Renaty, albo Anki. Wybór macie wielki, a ich nicki są ciągle podawane, więc bez sensu robić to po raz kolejny.
Akurat w tym momencie zapomniałam co jeszcze, ale nie martwcie się. Jak co to wam jeszcze dopiszę :)

Teraz postaram się wam, nieco powiedzieć co będziemy robić.

Najpierw spotkamy się pod spodkiem i tam się zapoznamy. Oczywiście nie może to trwać wieki, bo jestem ( i pewnie nie tylko ja ) z dość daleka i nie mamy  przecież całego dnia :P Potem pójdziemy gdzieś indziej, bo nie będziemy kręcić filmiku pod spodkiem, żeby nie było :)
Kolejno nauczymy się układu. Nie martwcie się, bez spiny - staram się, żeby był łatwy do załapania. Następnie zapoznam was z innymi planami dotyczącymi filmiku, w których będą potrzebne powyższe filmiki.
I pamiętajcie! Jesteśmy rodziną, wiec nie bądźcie nieśmiałe, spokojne, spięte. 1D ma nas zobaczyć jako wyluzowane, uśmiechnięte, zabawne dziewczyny, więc wygłupiajcie się do woli. Oczywiście po tym jak nauczymy się tego układu :D
Zaśpiewamy fragmenty tych piosenek, które były podawane w poprzednich postach.
Pojedziemy o do Maca. Wrócimy z powrotem i dokończymy wszystko, co nam pozostało. Jeśli zostanie nam trochę czasu, możemy posiedzieć, pośpiewać i wygłupiać się jak nienormalne, bo przy montowaniu filmiku to wszystko się przyda! :)

WAŻNE!!!! GODZINA ZLOTU - 12 : 00 !!!

I nie jęczeć mi, że sobota, że za wcześnie. Ja będę musiała wstawać koło 7, żeby to wszystko ogarnąć. Jadę do Katowic około półtorej godziny, więc nie tylko wy możecie mieć jakiś problem z godziną :) Robimy to dla siebie, dla wielkiej 1D family, i dla samego 1D. Wykażcie się inicjatywą i spięte i gotowe przyjdźcie na kręcenie filmiku.

I jeszcze raz apeluję. Przychodźcie ze znajomymi, zaciągnijcie ich siłą, opowiadajcie znajomym Directioners o tym zlocie. Ogarnijcie te wszystkie filmiki z innych krajów. Raczej nie sądzę, że ich jest tam mała garsteczka. Bez obrazy, ale gdyby była gwiazdą nie pojechałabym do kraju, gdzie powita mnie kupka ludzi.

 Wielkie dzięki, jeśli to przeczytaliście. Niech wam się to wbije w głowę  - Spodek, 2 czerwca, godzina 12:00.

Pisała Karolina - @rhappydays.
Ps. W razie czego jeszcze coś dopiszę. W razie pytań dotyczących rzeczy, które macie zabrać piszcie do nas, nie krępujcie się. Cieszymy się z każdej osoby, która bierze udział w akcji.

3 komentarze:

 1. ja moze przyjade ;) ja mam ok. 30min. do Katowic xdd postaram sie byc ;p
  @Nikaxx1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy z tego powodu ;D -Anka @somebodyAnka ;D

   Usuń
 2. Ja bd na 100% przyjde z moja przyjaciolka ;)
  @koolooroowa

  OdpowiedzUsuń